SERVICES

Çelik Yapılar

Çelik Konstrüksiyon Projeleri üreten şirketimiz her tip yapı işleri için statik hesap, mimari ve statik proje, çizim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Read More

Restaurant Tadilat Ve Dekorasyonu

Dekorasyon tamirat işleri altyapı ile başlayıp müşterilerinize sunum yapacak tepsilere kadar uzman kişi tarafından seçilmeli ve uygulanmalı dekorasyon konusunda uzman ekipleri ile sizlere her zaman yenilikci hizmetler sunmaktayız

Read More

Cafe Tadilat Ve Dekorasyonu

Mekana uygun tasarımın belirlenmesi en önemli süreçtir. Müşteri profilinize en uygun mekan değerlendirilmesinin yapılması, işin %70 ini oluşturur. Ardından efektif yerleştirme ve en etkili verim için gerekli dizayn ortaya çıkar.

Read More

Otel Tadilat Ve Dekorasyonu

İşletmelerinizde misafirlerinizin rahatlığı, içinde bulunduğu alanın ambiyansı ve alanın en ergonomik olarak döşenmesi sizin birinci önceliğiniz olmalıdır. Bu tarz hizmet sektörü işletmelerinde daha fazla masa işletmecinin en çok isteyeceği şeylerin başında gelmektedir.

Read More

Fabrika Yapımı Ve Tadilatı

Mevcut fabrikalarını revize etmek ya da yeni fabrika yapmak isteyen sanayicilerimize arazi satın almasından başlayarak yapı kullanım izni alana kadar anahtar teslim hizmet sunuyoruz.

Read More

Daire Tadilatı Ve Daire Dekorasyonu

Her türlü yaşam alanlarınızı mimar ve mühendis eşliğinde, profesyonel ve uzman eller yardımıyla yenilemek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Read More

Villa Yapımı Ve Villa Tadilatı

Global bir ağ aracılığıyla Türkiye’de yenilikçi çözümler arayışıyla genç ve dinamik tasarım ekibimizle sizleri en iyi şekilde anlayıp, mimari çözümlemelerle doğru ürün, doğru kullanım ile müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.

Read More

Mağaza Tadilatı Ve Dekorasyonu

Mağaza dekorasyonunda öncelikle mekan seçimine dikkat edilmeli. mekanı şekillendirmek ve seçimleri doğru yapmak önemlidir. Bu hem mağaza çalışanları için hem de mağazaya alışverişe gelen müşterilerin zevklerine hitap edeceğinden son derece önemlidir.

Read More
    • 1
    • 2