Çelik Yapılar

Çelik konstrüksiyon projelendirmesi, tasarım, imalat ve montaj süreçlerinin tümünde ana yüklenici olarak anahtar teslim yapım işleri hizmeti vermektedir. Yapı projelerinde fizibilite aşamasından tesisin işletmeye açılmasına kadar olan tüm süreçte hizmet vererek, yatırım ve işletme maliyeti için optimum çözümler üretir.

Fabrika binaları, hangarlar, spor tesisleri, endüstriyel tesisler, depo ve atölye gibi alanlarda tercih edilen çelik konstrüksiyon sistemler dayanıklı ve zengin mekanik özelliklere sahiptir. Bu sistemde tüm taşıyıcılar çelikten imal edilmektedir.

Çelik konstrüksiyon imalatında olduğu kadar montaj konusunda da deneyimli ve profesyonel olan firmamız yurt içi ve yurt dışı bir çok projeyi başarı ile tamamlanmıştır.

Fabrikamızda imalatı bitmiş olan çelik malzemeler şantiye hazırlıklarının yapılması ardından şantiyeye transferi gerçekleştirilir. Şantiye montaj sahasında gerekli güvenlik tedbirleri alınarak montaja geçilir. Çelik konstrüksiyon yapının montajı ve takibi şantiyede yapıldığından dolayı yüksek markajdaki hataların önüne geçilmesi sağlanır.